Galeri Tan Sri Abdul Aziz

Suruhanjaya Pilihanraya Malaysia

Election Commission Of Malaysia


PENGERUSI SPR



Azhar Azizan Harun
(28.9.2018 - Sekarang)

MANTAN PENGERUSI

KE-8



Datuk Seri Mohd Hashim Bin Abdullah
(24.1.2016 - 1.7.2018)

KE-7



Tan Sri Dato' Seri Abdul Aziz bin Mohd Yusof
(31.12.2009 - 24.01.2016)

KE-6



Tan Sri Dato' Seri Hj. Ab. Rashid bin Hj. Ab. Rahman
(12.11.2000 - 30.12.2008)

KE-5



Dato' Hj. Omar bin Mohd Hashim
(21.06.1999 - 11.11.2000)

KE-4



Dato' Harun bin Din
(12.10.1990 - 10.06.1999)

KE-3



Tan Sri Dato' Hj. Abdul Kadir Talib
(10.08.1977 - 11.10.1990)

KE-2



Tan Sri Dato' Ahmad bin Perang
(16.10.1997 - 09.08.1977)

KE-1



Dato' Hj. Mustapha Albakri bin Hj. Hassan
(04.09.1957 - 15.10.1967)